#16 2012-12-02 15:07:59

 Shez

Moderator

Punktów :   

Re: Wielka Sala.

~Chłopak skończył również jeść, po chwili zaczął jeszcze pić wodę z kubka. Chwilę potem i on ruszył do Dormitorium~

Offline

 

#17 2012-12-02 15:08:46

 Alice

Użytkownik

Re: Wielka Sala.

*tajemnicza dziewczyna także ruszyła za nimi*


------------------------------------------------------------------------
Jej przyjaciółka została zabita, Alice straciła lewe oko, rozumie mowę kotów co jest wyjątkowo rzadkie (rozmawia ze swoim czarnym kotem imieniem Usagi). Potrafi za pomocą umysłu podnosić różne rzeczy, zabijać (jednak nie wiedziała o tym przy śmierci koleżanki). Głos Alicji - http://www.youtube.com/watch?v=v_Q1y1I1_Wg

Offline

 

#18 2012-12-26 19:54:03

 Shez

Moderator

Punktów :   

Re: Wielka Sala.

~Chłopak siedział sobie w wielkiej Sali, czytając proroka codziennego. Pił również herbatkę.~
- Jak zwykle nic ciekawego...
~Odstawił gazetę, a po chwili znowu wziął łyk ciepłego płynu~

Offline

 

#19 2013-07-12 09:47:21

 Alice

Użytkownik

Re: Wielka Sala.

*popatrzyłam w gazetę, nic ciekawego nie było, dopóki przyciągnął mnie temat ,,Znaleziona, ale martwa", opuściłam szklankę tak, że się rozbiła, jednak nikt nie zwrócił na to wielkiej uwagi. Szybko przeczytałam - "Znaleźliśmy dziewczynę zaginioną od ponad 8 lat, jednak była martwa. Czyżby zostało użyte zakazane zaklęcie?"*
- Wspomnienia powróciły... - powiedziałam cicho do siebie


------------------------------------------------------------------------
Jej przyjaciółka została zabita, Alice straciła lewe oko, rozumie mowę kotów co jest wyjątkowo rzadkie (rozmawia ze swoim czarnym kotem imieniem Usagi). Potrafi za pomocą umysłu podnosić różne rzeczy, zabijać (jednak nie wiedziała o tym przy śmierci koleżanki). Głos Alicji - http://www.youtube.com/watch?v=v_Q1y1I1_Wg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.saas.pun.pl www.real-craft.pun.pl www.desert-operations.pun.pl www.wiecznyogien.pun.pl www.muforall.pun.pl